fbpx

IT SOLUTIONS

Wiemy że otaczający nas świat zmienia się każdego dnia, a obszar IT jest tego najlepszym przykładem. Zdajemy sobie również sprawę, jakim wyzwaniem jest utrzymać się w nieustannym pędzie, rozwoju i adaptować się do dynamiki reguł rządzących biznesem. W odpowiedzi na powyższe wyzwania powstała nasza marka IT Solutions w której budujemy systemy informatyczne na miarę Twoich potrzeb.

FAKTY

Opisanie procesów

Precyzyjna diagnoza

Optymalne rozwiązania

Kompleksowe wdrożenie

Indywidualne podejście

Skalowane rozwiązania

Wspólne modelowanie

Wsparcie na każdym etapie

Wymierny zysk

OFERTA:

Systemy informatyczne – IT Solutions

W IT Solutions wierzymy, że każda firma jest wyjątkowa i ma swoją niepowtarzalną specyfikę działania. Dlatego właśnie tworzymy systemy informatyczne skrojone na miarę Twoich potrzeb, dopasowane do wyjątkowego modelu działania każdej firmy. Dostarczamy systemy w odpowiedzi na coraz trudniejsze wyzwania, przed którymi stają nasi klienci każdego dnia.

W ramach Solutions chcemy zastąpić niewydajne, przewymiarowane rozwiązania na rzecz produktów w stu procentach stworzonych zgodnie z zapotrzebowaniem. Nasze projekty stanowią optymalną odpowiedź na wyzwania, z którymi borykasz się każdego dnia.

Najważniejszy pierwszy krok

Zaczynając od pomysłu lub problemu, z którym się borykasz, pomożemy Ci dokładnie zdefiniować potrzeby i zaplanować optymalne rozwiązanie. Wierzymy że pierwszy krok jest najważniejszy w procesie przygotowania solidnego projektu i to właśnie na tym etapie poświęcamy szczególną uwagę analizie konkretnego przypadku.

Jak działamy

Projektowanie

Po rozpoznaniu środowiska, wszystkich możliwości i ograniczeń przygotujemy projekt rozwiązania który wspólnie dostosowujemy do potrzeb naszego klienta. Następnie przygotowujemy plan budżetu. Na tym etapie optymalizujemy rozwiązanie aby koszty były adekwatne do uzyskanych korzyści a proponowane rozwiązanie nie było przewymiarowane. Poza oprogramowaniem dostarczymy również sprzęt który zaimplementujemy i skonfigurujemy w Twoim środowisku biznesowym.

Wdrożenie

Przeszkolimy użytkowników i nauczymy ich korzystać z nowego rozwiązania. Będziesz mógł cieszyć się z poprawy Twojego procesu, albo realizacji pomysłu, który efektywnie podniesie wartość biznesową Twojej organizacji. Gwarantujemy pełne wsparcie na nasze systemy informatyczne które zapewnia zespół z IT Outsourcing. Nasze projekty są skalowalne, dlatego w dowolnym momencie, kiedy pojawi się pomysł na rozbudowę lub modyfikację rozwiązania, chętnie podejmiemy się tematu. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Korzyści

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo