fbpx
Wstecz

O NAS

Information Network Support to firma informatyczna z Wrocławia, działającą na terenie całej Polski. Od wielu lat zajmujemy się systemami informatycznymi i infrastrukturą. Mamy za sobą wiele udanych wdrożeń i wiele rozwiązań autorskich. Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną, klientom korzystającym z zaawansowanych technologicznie systemów teleinformatycznych – od doradztwa, poprzez prace projektowe i wdrożenia do szeroko pojętych usług serwisowych.

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej działalności, wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi. Produkty marki Solutions IT, są dedykowanymi rozwiązaniami informatycznymi realizowanymi w oparciu o precyzyjnie zdefiniowane potrzeby naszych klientów. Zakres opieki w ramach Outsourcingu IT jest stale rozwijany o nowe obszary i funkcjonalności, które są odpowiedzią na rosnące wymagania technologiczne i wyzwania biznesowe.

Firma informatyczna Wrocław

Pod nazwą iNS działamy od 1998 roku, ale nasza historia sięga roku 1987, kiedy to zaczynaliśmy zdobywać rynek informatyczny. Staramy się rozwijać wiedzę i infrastrukturę aby lepiej służyć naszym klientom. Czujemy się dobrym partnerem, ilość wdrożeń i lata doświadczenia na rynku IT dają pewność nie tylko nam, ale przede wszystkim naszym klientom. Chcemy się dzielić tym co mamy do zaoferowania w zakresie dwóch kluczowych obecnie dla iNS działów: IT Solutions oraz IT Outsourcing. Zapraszamy Państwa do kontaktu z menedżerami tych działów lub działem handlowym. Zadzwoń lub napisz do nas!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/ins/functions.php on line 1634

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/ins/functions.php on line 1634

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo