fbpx

Pager 2.0

PROBLEM:

Brak indywidualnego dostępu do pracownika w obszarze o ograniczonym dostępie, gdzie występują znaczne zakłócenia elektromagnetyczne.

ROZWIĄZANIE:

System Pager 2.0 składa się z dwóch głównych komponentów. Ekranu dotykowego z listą aktualnie obecnych pracowników na obszarze chronionym oraz pagerów w postaci niewielkich urządzeń które posiada każdy z nich. Po wybraniu osoby pager zostaje uruchomiony i wibracją oraz dźwiękiem informuje o wywoływaniu z konkretnego wejścia. W systemie wykorzystaliśmy komunikację radiową w częstotliwości która nie jest zakłócana przez maszyny pracujące w zakładzie. Pozwoliło to na stworzenie dedykowanej sieci bezprzewodowej bez konieczności korzystania z Wi-Fi.

Pager 2.0 - powiadamianie pracowników

Pager został w całości zaprojektowane i wykonane przez nasz zespół zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Płytki PCB zostały zaprojektowane przez naszych inżynierów a obudowy zostały wydrukowaliśmy za pomocą drukarki 3D.

Wdrożenie systemu stworzyło skuteczny i autonomiczny kanał komunikacji między osobami przebywającymi w fabryce. Znacząco poprawiło to jakość pracy inżynierów oraz zagwarantowało bezpieczeństwo osób postronnych.

Pager 2.0 - skutecznie powiadamianie

KORZYŚCI:

  • Możliwość skutecznego powiadamiania pracownika bez zakłócania pracy innych osób
  • Zwiększenie bezpieczeństwa w obszarze chronionym
  • Trwałość urządzeń
  • Intuicyjna obsługa systemu
  • Oszczędność czasu i kosztów pracy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo