fbpx
Wstecz

Zagubiony w gąszczu ofert? Doradzamy jak wybrać najlepsze usługi IT

Outsourcing IT kojarzony jest głównie z powierzeniem, zewnętrznemu opiekunowi, informatycznej infrastruktury Twojego biznesu. Taki opiekun lub firma informatyczna bierze na swoje barki rozwiązywanie wszystkich bieżących problemów sieciowo-sprzętowych w Twojej firmie.

Prewencja, dobra praktyka

Tworząc Centrum Pomocy iNS, spojrzeliśmy nieco szerzej na temat opieki informatycznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że rola opiekuna informatycznego nie powinna ograniczać się jedynie do rozwiązywania bieżących problemów tzw. gaszenia pożarów. Dobry informatyk przeciwdziała, tak aby uniknąć powstawania problemów, czy awarii. Oczywiście różnych działań prewencyjnych w informatyce jest bardzo dużo.

Odpowiednie w danej sytuacji

Jednym z takich działań zapobiegawczych jest dobór odpowiednich usług, z których korzysta nasz klient, a także znalezienie profesjonalnej firmy wdrażającej te usługi, która je odpowiednio skonfiguruje. Mam tutaj na myśli programy CRM, ERP czy chociażby odpowiedniego dostawcę internetu. Nasze Centrum Pomocy iNS oferuje między innymi doradztwo w zakresie doboru takich usług. Oferujemy również wsparcie w doborze optymalnego sprzętu komputowego, o czym pisaliśmy w poprzednim artykule.

Więcej niż usuwanie awarii

Zakładamy, że nasza rola opiekuna nie powinna sprowadzać się jedynie do trzymania pieczy nad Twoją infrastrukturą informatyczną. Dlatego, jeżeli stoisz przed wyborem nowego systemu ERP lub CRM albo nie wiesz jaki internet dobrać do swojej firmy, zaufaj nam i zgłoś się po wsparcie. Pomożemy Ci dobrać usługę, odpowiednią do wymagań Twojego biznesu.

Negocjujemy dla Ciebie

Kiedy już znajdziemy odpowiedniego producenta oprogramowania, skontaktujemy się z nim i wystąpimy do niego w Twoim imieniu. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą po to, abyś nie musiał poświęcać swojego cennego czasu na samodzielne poszukiwania odpowiedniego usługodawcy. Jeżeli masz już odpowiedni internet lub oprogramowanie firmowe, ale z jakiejś przyczyny nie możesz porozumieć się z firmą, która je dostarcza, to możesz śmiało przerzucić ten kontakt na nas.

Skontaktujemy się w Twoim imieniu, tak aby wspólnie z dostawcą usługi wypracować skuteczne i optymalne rozwiązanie w Twojej sytuacji.

Autor: Mariusz Duszyński -

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/ins/functions.php on line 1634

RESZTA Z AKTUALNOŚCI

Office 365 – korzystny wpływ na Twoją firmę

Office 365 jest już na rynku od kilku lat. Jego pojawienie się wywołało duże zaciekawienie oraz obawy. Microsoft postanowił bowiem ulokować dobrze nam znaną usługę w chmurze. ...

2019-07-31 Czytaj więcej

Czy outsourcing działu IT pomaga w sprzedaży nowych samochodów? Tak!

Wyobraźmy sobie, że główny serwer w salonie się zepsuł. Biuro obsługi klienta i System do zamawiania części, które były zainstalowane na serwerze, nie działają, a serwis jest ...

2019-06-25 Czytaj więcej

Cyfrowy hydraulik – ochrona przed wyciekiem danych

Wykorzystując w pracy internet nieustannie narażamy nasze środowisko informatyczne na ataki różnych wirusów lub programów szpiegujących. Zastosowanie dobrego oprogramowania ...

2019-06-04 Czytaj więcej
NEWER POSTSOLDER POSTS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo