fbpx
Wstecz

Poszukiwanie sprzętu komputerowego zajmuje Ci wiele czasu? Mamy na to rozwiązanie.

W gąszczu ofert, które dzisiaj pojawiają się w branży IT, naprawdę można się pogubić. Począwszy od zwykłych komputerów stacjonarnych, czy też laptopów, a na skomplikowanych urządzeniach sieciowych typu UTM kończąc. Potrzeby i zagrożenia rosną, a wraz z nimi, rozszerza się oferta dostępnych urządzeń i rozwiązań.

Doradzamy jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni

Oferując, usługę iNS Centrum Pomocy, staraliśmy się zrozumieć jak ważny jest, dla naszych Klientów, ich czas poświęcany na prowadzenie biznesu. Po przeanalizowaniu potrzeb zauważyliśmy, że nasze wsparcie to nie tylko pomoc w codziennej pracy z komputerem i rozwiązywanie problemów, ale również doradztwo w doborze sprzętu.

Na komputerach nie kończy się świat

Nasi klienci bardzo często zmuszeni byli do poświęcania cennego czasu na samodzielne wyszukiwanie i zakup sprzętu komputerowego. Dla wielu osób, konfiguracja specyfikacji komputera, była nie lada wyzwaniem, ze względu na bardzo szybko zmieniający się rynek sprzętu IT. Jest wiele możliwości wyboru podzespołów, takich jak procesor, pamięć, dysk czy wersja oprogramowania. Jakby tego było mało, na  komputerach się świat nie kończy. W obecnej dobie potrzebujemy serwerów, switchy, access pointów, NAS-ów, routerów, UTM-ów, czy też usług chmurowych. Do tego wciąż pojawiają się nowości, przez co można, naprawdę się w tym pogubić.

iNS Centrum Pomocy miejscem rzetelnej informacji

Uznaliśmy, że pomoc naszym klientom w tym zakresie jest wręcz koniecznością i prawdziwym wyzwaniem. Dopracowaliśmy doradztwo w zakresie wyboru i dostaw sprzętu w ramach naszej usługi iNS Centrum Pomocy, poprzez opracowanie, na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń, ankiet i optymalnych ofert, zależnych od zdefiniowanych potrzeb. Na temat konfiguracji komputerów pisaliśmy już w kilku artykułach. O tym, jak wybrać komputer do pracy, jak wybrać optymalnego laptopa, czy też jak istotny jest dobór odpowiedniego oprogramowania.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Pomoc w doborze sprzętu zawsze zaczynamy od dokładnej analizy tego, jaka konkretnie konfiguracja będzie potrzebna, na danym stanowisku pracy lub do danego rozwiązania. Przedstawiamy argumenty oraz ofertę na konkretne rozwiązanie lub sprzęt. Zamawiamy sprzęt i konfigurujemy zgodnie z oczekiwaniami. W efekcie na miejscu pojawia się podłączony, kompletny i gotowy do pracy komputer z niezbędnym oprogramowaniem, UTM pełniący swoją rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa, czy też serwer, świadczący usługi, których oczekiwaliśmy. Przykład bardziej złożonego rozwiązania opisywaliśmy przy okazji, doboru kolektorów danych dla magazynu. Podstawowe kryteria wyboru oprogramowania antywirusowego, czy też potrzeba bezpiecznego urządzenia brzegowego, opisane przez nas, również posłużyły nam jako materiały do ankiet.

Centrum Pomocy iNS – bezpieczna przystań

Usługa Centrum Pomocy iNS, jest kompletnym rozwiązaniem, które wspiera i pomaga we wszystkich dziedzinach związanych z informatyką w biznesie. Komputer jako narzędzie, przy którym realizujemy dużą część zadań związanych z nasza działalnością biznesową, to nie mit. Centrum Pomocy iNS sprawi, że praca ta będzie czynnością, do której będziecie wracać każdego dnia z kubkiem kawy czy herbaty, tylko po to, by cieszyć się prostotą i zaletami współczesnych rozwiązań IT. Zapraszamy!

Autor: Mariusz Duszyński -

RESZTA Z AKTUALNOŚCI

Opieka informatyczna to nie serwis

Opieka informatyczna to nie serwis komputerowy

Często zakres opieki informatycznej jest wprost rozumiany jako serwis sprzętu komputerowego. Najprostszym skojarzeniem, jakie nasuwa się w takiej sytuacji, jest awaria ...

2019-04-19 Czytaj więcej

Pomoc w codziennej pracy z komputerem

Praca zawodowa wielu z nas, to codzienność spędzana przy klawiaturze i przed ekranem komputera. Poranna kawa, newsy z internetu, najczęściej te same aplikacje. Poczta, ...

2019-04-10 Czytaj więcej

Zagubiony w gąszczu ofert? Doradzamy jak wybrać najlepsze usługi IT

Outsourcing IT kojarzony jest głównie z powierzeniem, zewnętrznemu opiekunowi, informatycznej infrastruktury Twojego biznesu. Taki opiekun lub firma informatyczna bierze na ...

2019-04-01 Czytaj więcej
NEWER POSTSOLDER POSTS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo