fbpx
Wstecz

Poszukiwanie sprzętu komputerowego zajmuje Ci wiele czasu? Mamy na to rozwiązanie.

W gąszczu ofert, które dzisiaj pojawiają się w branży IT, naprawdę można się pogubić. Począwszy od zwykłych komputerów stacjonarnych, czy też laptopów, a na skomplikowanych urządzeniach sieciowych typu UTM kończąc. Potrzeby i zagrożenia rosną, a wraz z nimi, rozszerza się oferta dostępnych urządzeń i rozwiązań.

Doradzamy jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni

Oferując, usługę iNS Centrum Pomocy, staraliśmy się zrozumieć jak ważny jest, dla naszych Klientów, ich czas poświęcany na prowadzenie biznesu. Po przeanalizowaniu potrzeb zauważyliśmy, że nasze wsparcie to nie tylko pomoc w codziennej pracy z komputerem i rozwiązywanie problemów, ale również doradztwo w doborze sprzętu.

Na komputerach nie kończy się świat

Nasi klienci bardzo często zmuszeni byli do poświęcania cennego czasu na samodzielne wyszukiwanie i zakup sprzętu komputerowego. Dla wielu osób, konfiguracja specyfikacji komputera, była nie lada wyzwaniem, ze względu na bardzo szybko zmieniający się rynek sprzętu IT. Jest wiele możliwości wyboru podzespołów, takich jak procesor, pamięć, dysk czy wersja oprogramowania. Jakby tego było mało, na  komputerach się świat nie kończy. W obecnej dobie potrzebujemy serwerów, switchy, access pointów, NAS-ów, routerów, UTM-ów, czy też usług chmurowych. Do tego wciąż pojawiają się nowości, przez co można, naprawdę się w tym pogubić.

iNS Centrum Pomocy miejscem rzetelnej informacji

Uznaliśmy, że pomoc naszym klientom w tym zakresie jest wręcz koniecznością i prawdziwym wyzwaniem. Dopracowaliśmy doradztwo w zakresie wyboru i dostaw sprzętu w ramach naszej usługi iNS Centrum Pomocy, poprzez opracowanie, na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń, ankiet i optymalnych ofert, zależnych od zdefiniowanych potrzeb. Na temat konfiguracji komputerów pisaliśmy już w kilku artykułach. O tym, jak wybrać komputer do pracy, jak wybrać optymalnego laptopa, czy też jak istotny jest dobór odpowiedniego oprogramowania.

Rozwiązania na miarę potrzeb

Pomoc w doborze sprzętu zawsze zaczynamy od dokładnej analizy tego, jaka konkretnie konfiguracja będzie potrzebna, na danym stanowisku pracy lub do danego rozwiązania. Przedstawiamy argumenty oraz ofertę na konkretne rozwiązanie lub sprzęt. Zamawiamy sprzęt i konfigurujemy zgodnie z oczekiwaniami. W efekcie na miejscu pojawia się podłączony, kompletny i gotowy do pracy komputer z niezbędnym oprogramowaniem, UTM pełniący swoją rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa, czy też serwer, świadczący usługi, których oczekiwaliśmy. Przykład bardziej złożonego rozwiązania opisywaliśmy przy okazji, doboru kolektorów danych dla magazynu. Podstawowe kryteria wyboru oprogramowania antywirusowego, czy też potrzeba bezpiecznego urządzenia brzegowego, opisane przez nas, również posłużyły nam jako materiały do ankiet.

Centrum Pomocy iNS – bezpieczna przystań

Usługa Centrum Pomocy iNS, jest kompletnym rozwiązaniem, które wspiera i pomaga we wszystkich dziedzinach związanych z informatyką w biznesie. Komputer jako narzędzie, przy którym realizujemy dużą część zadań związanych z nasza działalnością biznesową, to nie mit. Centrum Pomocy iNS sprawi, że praca ta będzie czynnością, do której będziecie wracać każdego dnia z kubkiem kawy czy herbaty, tylko po to, by cieszyć się prostotą i zaletami współczesnych rozwiązań IT. Zapraszamy!

Autor: Mariusz Duszyński -

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/ins/functions.php on line 1634

RESZTA Z AKTUALNOŚCI

Office 365 – korzystny wpływ na Twoją firmę

Office 365 jest już na rynku od kilku lat. Jego pojawienie się wywołało duże zaciekawienie oraz obawy. Microsoft postanowił bowiem ulokować dobrze nam znaną usługę w chmurze. ...

2019-07-31 Czytaj więcej

Czy outsourcing działu IT pomaga w sprzedaży nowych samochodów? Tak!

Wyobraźmy sobie, że główny serwer w salonie się zepsuł. Biuro obsługi klienta i System do zamawiania części, które były zainstalowane na serwerze, nie działają, a serwis jest ...

2019-06-25 Czytaj więcej

Cyfrowy hydraulik – ochrona przed wyciekiem danych

Wykorzystując w pracy internet nieustannie narażamy nasze środowisko informatyczne na ataki różnych wirusów lub programów szpiegujących. Zastosowanie dobrego oprogramowania ...

2019-06-04 Czytaj więcej
NEWER POSTSOLDER POSTS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo