fbpx
Wstecz

Pomoc zdalna, docieramy z prędkością światła – światłowodem.

Codzienna praca na komputerze bardzo często polega na korzystaniu z przeróżnych aplikacji i programów takich jak systemy CRM, pakiet Office, Outlook czy chociażby przeglądarki www. Producenci oprogramowania dbają o jego stały rozwój i udostępniają w sieci różne aktualizacje poprawiające działanie swoich produktów.

Nie zawsze zgodnie z planem

Czasami jednak zdarza się, że świeżo pobrana aktualizacja zmieniła ustawienia aplikacji, w której akurat pracujesz. Program uległ zmianie lub zaczął działać inaczej, a Ty, na przykład, nie możesz otworzyć wcześniej stworzonego pliku. Co wtedy robisz?

Oczywiście możesz postarać się samodzielnie rozwiązać problem, szukając różnych podpowiedzi na forach internetowych. Nawet jeśli po długich godzinach uda Ci się wszystko uruchomić to stracisz dużo czasu, który mogłeś poświęcić na swój biznes.

W każdym miejscu, w każdym czasie

Pracownicy naszego Centrum Pomocy iNS pomogą Ci zaoszczędzić ten cenny czas. Zgłaszając nam problem z działaniem aplikacji, masz gwarancję, że pomożemy Ci niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Zadziałamy błyskawicznie bez konieczności poświęcania czasu na dojazd do Ciebie. Pomożemy zdalnie i w krótkim czasie, skonfigurujemy problematyczną aplikację lub skrzynkę pocztową.

Odpowiednie rozwiązanie

Wszystko za sprawą oprogramowania, przeznaczonego do zdalnego kontrolowania systemu operacyjnego poprzez Internet. Korzystamy z rozwiązań dających możliwość przejęcia kontroli nad komputerem i szybkiego zdiagnozowania Twojego problemu. Oczywiście kontrola odbywa się po Twoim wcześniejszym pozwoleniu i pod Twoim nadzorem. Dzięki opcjom szyfrowania i autoryzacji, cała sesja połączeniowa jest bezpieczna i nie ma obaw przed wyciekiem danych.

Doświadczenie i profesjonalizm

Takie sprawy rozwiązujemy od wielu lat. Spotkaliśmy się z niejednym problemem informatycznym. Mamy duże doświadczenie i zaplecze zdobytej wiedzy. Pozwala nam to szybko rozwiązywać problemy naszych klientów i pomóc zaoszczędzić ich cenny czas. Pomoc zdalna i technologie z nią związane, powodują, że miejsce w którym się znajdujesz nie stanowi już problemu. Wystarczy dostęp do internetu i możemy działać.

Pomoc zdalna

Zdalne wsparcie i realizacja zadań związanych z IT to już nie tylko aplikacje. Dzięki technologiom niskiego poziomu, jesteśmy w stanie zainstalować system operacyjny w odległej lokalizacji, a nawet sprawdzić parametry sprzętowe danego komputera czy też serwera. Oszczędność czasu, pieniędzy i zasobów jest bardzo duża. Dzięki niej możemy skupić się na tym, na czym znamy się najlepiej – dzieleniu się wiedzą ze swojej dziedziny, pozyskiwaniu klientów, a w efekcie na zarabianiu pieniędzy.

Autor: Mariusz Duszyński -

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/ins/functions.php on line 1634

RESZTA Z AKTUALNOŚCI

Office 365 – korzystny wpływ na Twoją firmę

Office 365 jest już na rynku od kilku lat. Jego pojawienie się wywołało duże zaciekawienie oraz obawy. Microsoft postanowił bowiem ulokować dobrze nam znaną usługę w chmurze. ...

2019-07-31 Czytaj więcej

Czy outsourcing działu IT pomaga w sprzedaży nowych samochodów? Tak!

Wyobraźmy sobie, że główny serwer w salonie się zepsuł. Biuro obsługi klienta i System do zamawiania części, które były zainstalowane na serwerze, nie działają, a serwis jest ...

2019-06-25 Czytaj więcej

Cyfrowy hydraulik – ochrona przed wyciekiem danych

Wykorzystując w pracy internet nieustannie narażamy nasze środowisko informatyczne na ataki różnych wirusów lub programów szpiegujących. Zastosowanie dobrego oprogramowania ...

2019-06-04 Czytaj więcej
NEWER POSTSOLDER POSTS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli potrzebujesz wsparcia i wiedzy naszych specjalistów IT, masz świetny pomysł i szukasz ludzi, z którymi mógłbyś go zrealizować, zostaw kontakt do siebie, a na pewno się odezwiemy. Czekamy na Ciebie.

lub

Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy!
Wprowadź poprawnie numer swojego telefonu Zaznacz zgodę Twój numer został zapisany - oddzwonimy już niedługo